Перейти до основного вмісту

Згубна порнографія

Всім відомо, що в Україні заборонене не лише виготовлення та збут, але й зберігання порнографічної продукції. НацКомМорале ставить її в один ряд з насильством та жорстокістю і стверджує, що порно не лише шкідливе, а й небезпечне. Основні аргументи "високоморального" суспільства:

- Це знижує суспільну мораль
А ще є куди знижувати? Поспілкуйтесь з сучасною молоддю з маленьких міст і сіл. Вважаєте, порнографія є причиною їхнього невисокого інтелекту (та відповідної моралі)? Я вважаю, що причина - неякісна освіта та неосмислена релігійність.

- Це "ображає честь і гідність людини, спонукаючи негідні інстинкти"
Простіше кажучи, "людині соромно, коли вона відчуває сексуальне збудження". Якщо я не комплексую - це робить мене аморальною? А без негідних інстинктів вас взагалі б на світі не було!

- Це гріх
Конституція надає мені право на свободу совісті та віросповідання. Згідно мого віросповідання, перегляд порнографії не є гріхом, тож цей аргумент не підходить для прийняття державного закону.

- Це шкідливо для здоров'я та викликає залежність
"Біохімічні процеси" в організмі людини, викликані сексуальним збудженням, є природніми і не завдають організму шкоди (якщо людина здорова). Залежність викликає тютюнопаління та вживання алкоголю, і що - їх зберігання та продаж заборонені, в країні немає алкоголіків та паліїв?..

- Діти це можуть побачити!
То й що? Ви не знаходили в дитинстві порножурнал під батьківським ліжком, порнокасету в безіменній коробці біля телевізора? Ви вірили, що дітей приносить лелека/поштальйон/бог? А якщо бачили, це травмувало вашу дитячу психіку, серйозно? Хочете захистити дитину від навколишнього світу - віддайте в монастир (і сподівайтесь на високоморальність монахів). А краще - виховуйте так, щоб дитина сама вміла приймати розумні рішення в своєму житті.

Сюжет СТБ на цю тему:

ВідеоНовиниПорнографія небезпечна?

На фото - плакати вуличного проекту "Моє "порно" - моє право!" у Львові

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)