Перейти до основного вмісту

Сонні цитати

Іноді перед сном (чи уві сні) в моїй уяві генеруються дивні речення, наче я читаю або чую щось цікаве та пізнавальне. Але коли я намагаюсь усвідомити їхній зміст, то виходить щось дуже несуразне і нелогічне. Зазвичай я просто спостерігала за створенням цих речень, дивуючись їхній напищеній беззмістовності... Та якось в розмові з сестрою виявилось, що з усіх наших знайомих тільки ми маємо такий досвід. Вона поділилась фразою, яку встигла записати:
"Жемчужины одеваются ночью в лучшие качества дома"
Це ж геніально! Я вирішила теж записувати ту маячню, що приходить у снах. Щоправда, вийшло не так живописно:

"Вона розділила мою думку, просто я про це ще не знаю"

Якось я заснула, розмірковуючи, яке скло вибрати для рамки - просте чи антиблікове. І сниться, наче професор демонструє відблиск світла на звичайному склі, з якого розгорається вогник, і каже:
"Благодаря томашолу горит в два раза быстрее"

Ще снилась романтична лірика такого змісту: "я не знаю, що таке кохання, проте я кохаю". Але, сконцентрувавшись на словах, виходить таке:
"Не познавши любовь я люблюю ее сам"

Та от біда - коли я стала очікувати цих фраз, щоб записати, вони стали з'являтись значно рідше і не так явно. У сестрички те ж саме... Але я сподіваюсь, наші сни ще порадують своїми одкровеннями! :-)
Сонні цитати-2
Схожа ситуація і чудова підбірка фраз є ще тут

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)