Перейти до основного вмісту

Фото 2009

Серед сотень наших фотографій 2009 року я відібрала 13 найулюбленіших (не обов'язково найвдаліших з художньої точки зору).
Почесне перше місце зайняла сама казкова світлина - зліт лебедів на фоні середньовічного замку. Якби треба було обрати лише одне фото року, це було б воно:

Наступні фотографії потрапили в цю збірку...

...за імпресіонізм


...за красеня-індика в осінніх Микулинцях


...за безцінну коштовність


...за осіннє полум'я в цьому чарівному місці


...за веселку


...за віддзеркалення


...за балерину :-)


...за повітряну перспективу


...за лелеку-пастуха і літню мрійливість


...за незвичний ракурс. А ну, хто впізнає цей замок?


...за актуальних фотомоделей


...за архітектурно-пташину геометрію

А яка з цих фоток сподобалась вам, і за що? ;)

Коментарі

 1. Зліт лебедів на фоні Свіржу, Веселка :), павутинка в намисті - просто чарівні! Хоч і бачила їх - та відреагувала наче вперше бачу..;)

  Балерині - приз глядацьких симпатій! :)

  ВідповістиВидалити
 2. СУПЕРРРР!!!!! Краса просто неймовірна! Перша світлина звичайно вні якої конкуренції.
  Ще дуже сподобалась "осіннє полум'я в цьому чарівному місці" заворожує, так велично і гарно.
  "лелека-пастух" посміхнуло.
  "...за імпресіонізм" посто таки зачаровує нереальністю якоюсь.
  Ось тільки загадку про замок ну ніяк не можу розгадати - задється чомусь що це в селі Сидорів замок "Калиновських", але не впевнена:( скажеш потім?
  А насправді збірочка ну дуже вражаюча, весела, гарна і чарівна+++++

  ВідповістиВидалити
 3. Дякую за відгуки!

  Erika, повністю з тобою солідарна!
  Саме через симпатію балерина і потрапила в ряд славетних переможців, адже з технічної сторони цей кадр є невдалим :-)

  Мандрівниця, почекаємо до весни, може ще хтось спробує вгадати, а потім обов'язково розкрию таємницю ;-)

  ВідповістиВидалити
 4. Ось прийшла весна, а загадковий замок так ніхто і не намагався вгадати. Тоді скажу...
  Так, це Сидорів! Мандрівниця, молодець ;-)

  ВідповістиВидалити
 5. Дякую! Гарну і цікаву збірочку ти зробила!!

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)