Перейти до основного вмісту

Бути меланхоліком

В коментарях до онлайн-тестів на темперамент можна прочитати такі відгуки: "о боже, я меланхолік, це ганьба!", "аби не меланхолік", "як змінити свій темперамент, якщо я меланхолік?"
А я - меланхолік-флегматик, кошмарний сон смертних людішек! І нічо, жива-здорова. Просто я не скаржусь на свій характер, а сприймаю себе такою, яка є... і насолоджуюсь життям!
В меланхолічному темпераменті, як і в інших, можна виділити свої плюси і мінуси. Особисто для мене вони такі:

Будь-який найменший негатив сприймаю занадто близько до серця
Занадто переживаю через дрібниці, які того не варті
Не можу стримати сліз від романтичної/сумної сцени фільму, пісні, весняної погоди (ненавиджу плакати)

+ Добре відчуваю атмосферу місця/настрій людини
+ Отримую задоволення від емоцій (у світі Ворхаммер я би поклонялась Слаанеш!)

Чи поміняла б я свій темперамент на інший, якби мала таку можливість? Думаю, що ні :-) Бо це була б уже не я.


Фрагмент з чудової комедії Bedazzled на тему емоційності:

Коментарі

  1. Гарний опис зробила, це дійсно добре, коли знаеш себе, свої слабкі та сильні сторони, живеш з собою в гармонії (це найголовніш, на мою думку), насолоджуєшся життям, займаєшся любим серцю ділом, а людина ти цікава і гарна - це найголовніше, і темперамент тут значення не має, у кожної людини він свій, головне, якою є сама людина.

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)