Перейти до основного вмісту

+1 День в Закарпатті

З того часу, як я побачила цвітіння сакури в Мукачевому на травневі свята 2006 року, я мріяла повернутись в Закарпаття і побачити це знову. І поверталась! В наступні два роки ми з коханим здійснювали незабутні велопоїздки від Сваляви через Виноградів до Мукачева якраз на травневі. Але сакури вже не було...

Цієї весни, опинившись значно ближче до Закарпаття, ми вирішили спробувати знову, цього разу на тиждень раніше.
По звичці, яка залишилась з Києва, я вирішила, що квитки треба взяти на четвер, щоб приїхати в п'ятницю. Так і придбали. І тільки ввечері, в розмові з чоловіком, я зрозуміла - якщо поїзд відправляється зі Львова о шостій ранку, то і прибуває в Мукачево пізнього ранку того ж числа!
Я: Доведеться міняти квитки...
Він: Та що, хіба ми не вигадаєм як провести ще один день в Закарпатті?
....
Виходить, помилятись - це не завжди погано ;)
Залишилось сподіватись, що цього разу ми таки застанемо чарівну невловиму квітучу сакуру...

Коментарі

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)