Перейти до основного вмісту

Куди зникли львівські сатаністи?

Наприкінці 2008 року я вирішила з'ясувати, що таке сатанізм (вже не пам'ятаю чому). Почитала про ЛаВея та його "Церкву Сатани" в Америці. Знайшла львівський сайт "Організації Сатаністів України", на якому прочитала "Сатанинську Біблію" в українському перекладі. Виявляється, це щось зовсім інше, ніж можна було уявити по назві! І це інше мені сподобалось.
Нажаль, при детальнішому перегляді сайту виявилось, що він не оновлювався з 2007 року, а через деякий час взагалі перестав існувати. У 2006 році засновники організації голосно заявляли про себе світу - давали інтерв'ю, запрошували пресу на свої заходи, висвітлювали тему сатанізму на різних форумах. І з тих пір - тиша. Написала листи організаторам, у відповідь отримала службове повідомлення, що цих адрес більше не існує.
То що ж сталось? Українських сатаністів розігнали, залякали, заборонили? Чи вони самі закинули це діло, знайшли собі інші заняття та інтереси?
Я б хотіла поспілкуватись з ідейними сатаністами, задати їм кілька питань, подивитись, чи справді вони такі цікаві, як здається з ідеології. Можливо, саме серед них я знайшла б однодумців та цікавих співрозмовників...
Якщо хтось щось знає про долю цієї дивної організації, поділіться! :)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)