Перейти до основного вмісту

Львівські приємнощі

По поверненню додому після провальної подорожі нас трохи втішило кілька приємних речей:

По-перше, ми завітали до чайної крамнички і накупили нових чаїв. Такі покупки завжди приємні :-)
По-друге, в понеділок ввечері містом пронеслась шалена гроза - злива, град, грім і блискавки! Це була перша гроза відтоді, як ми стали львів'янами, і я довго на неї чекала. Дощ так шумів по даху, що це було схоже на безперервний грім, вікна застилала вода, ми з чоловіком влаштувались біля протилежних вікон і дивились на блискавки. А коли гроза суцільним масивом пішла далі, я спробувала сфотографувати блискавки, хоча і не розраховувала на успіх. Результат мене здивував - 5 фотографій з блискавками, іноді навіть подвійними! Я собою так пишаюсь :-)

І взагалі, повертатись додому у Львів - це так класно! Не їхати, як в Києві, кілька годин в метро і маршрутках, не товктись поміж потних ділових людей, не стояти в заторах, а пройтись пішки по вмитій дощем бруківці, повз старі гарні будинки і костели, повз трамвайчик на вузькій вулиці, зазирнути в крамницю солодощів і піднятись до квартири майже-нашої-мрії...

Кияни, якщо ви любите Львів і вагаєтесь, чи варто сюди переїжджати жити, не вагайтесь - залишайтесь в Києві! Нам тут без вас так добре :-)

Гроза над Львовом

Коментарі

 1. Оце так спинила момент! %-о Вражає..
  Завжди хотіла сфотографувати блискавку, салют.. щось миттєве. Молодець! :-)

  ВідповістиВидалити
 2. time lapse - на 5! просто Блискавично :D

  >>Кияни, якщо ви любите Львів і вагаєтесь, чи варто сюди переїжджати жити, не вагайтесь - залишайтесь в Києві! Нам тут без вас так добре :-)
  <<<

  оця фраза просто порвала :)))

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)