Перейти до основного вмісту

Україна, як вона є

Найсмішніші і водночас найправдивіші твердження про Україну з "Абсурдопедії". Enjoy :)

Україна — єдина країна на глобусі України.
Населення складається з 48,5 млн. казлів, коториє мішають нам жить, і проФФесора.
Проживає 50 % русофобів, 50 % українофобів
Грошова одиниця — гривня (гвн)
Релігія - голодомор


Назва
Як гадають британські вчені, слово «Україна» пішло від англійського «UK-Reign», тобто «Сполучене Королівство-Царство Западенщини та Донбасу». Але ж українські вчені навпаки вважають, що це англійське «UK» пійшло від УКраїни.
Серед клятих москалів розповсюджена помилкова теорія, що слово Україна пішло від словосполучення «укралі ґаз». Цим словосполученням москалі називають природний відбір газу, що протікає територією України. Але кожен українець знає, що красти газ Україні нема сенсу, оскільки нещодавно українські геологи відкрили великі поклади українського газу, який потрапляє в Україну через трубу.

Населення
Поділяється на 2 категорії:
Депутати, також відома як адміністрація. Чисельність: 450 особин.
Електорат. Тимчасова, не живуть, з'являються раз на 4 роки. Чисельність: 40 000 000 особин, постійно падає.
Причини такого різкого коливання чисельності населення в даний момент досліджуються засобами масової інформації. Більша частина дослідників впевнена, що вони живуть тільки в сезон передвиборчої кампанії, а в священий сезон виборів скоюють масове харакірі в святилищах, що звуться передвиборчими дільницями.
Останнім часом деякі вчені виділяють і третю категорію, більш відому як імперський президент. Дивна категорія складається з однієї людини, по чуткам настільки жахливої, що всі, хто її бачив, перетворювались на камінь. Її існування досі не доведено.

Мова
Єдина державна мова - українська. Також широко використовуются російський мат та російсько-український суржик і мова попси та блатняку. В ходу також «pidgin суржик» — мова, яку використовують депутати і політологи, не дивлячись на те (а може, саме тому), що ніхто цієї мови не розуміє.
Але нещодавно президента дуже стурбувала криза української мови! Бо реклама та більшість біг-бордів у Києві, навіть після помаранчевої революції, нецивілізована — вони презентовані англійською, а інколи — навіть малоукраїнською мовою!
І президент, як гарант конституції, акцентував увагу на параді суверенітетів! Він наказав прокуратурі покласти край цьому хаосу використання іноземних мов. Тому мер Києва наклав вето на вживання неукраїнських слів у пресі та органах юстиції.
Для надання актуальності проблемі розширення сфери застосування української мови, президент звернувся до парламенту з відповідним меседжем. Але парламент не досяг консенсусу, і президент, вказавши фракціям на єдину альтернативу проблеми — референдум, — відбув у джипі, а потім у гелікоптері (гвинтокрилі) до своеї резиденції — він мав працювати з documents для самміту з businessmen энд diplomats.
Після уік-енду він мав на самміті презентувати армійські навчання з NATO — «Сi Бріз 2006» — бо bancs from США дали багато dollars фор облаштування poligons in Crimea.
It was all not so easy, оh, no! Та мова — юбер аллес за усе! Let it be forеver!
Крім того, в українській мові немає букв Ѣ і Ф. Ця «несвідома лiтера» заміняється буквами «ХВ». Наприклад: Хведерацiя, Хвашiзм, Хвiнанси, Хвундаменталiзм тощо.

Географія
Україна розташована між Європою, Індією та Росією. На південному заході межує з Молдовою та Румунією, на заході, півдні та півночі теж з кимось межує, але з ким - Україна відмовляється розкривати.
Ландшафт України складають переважно пагорби, долини, річки і сміттєзвалища.
Україна має вихід до Чорного моря, але українці не знають, що мають порт, пляжі чи риболовлю - вони думають, що цією водою можна тільки мити сідниці.

Економіка
Феномен української економіки полягає в тому, що її немає. Ніхто не працює, але не бракує віруючих людей, котрі моляться про диво.
Величезний економічний аспект країн Східної Європи, таких як Україна, є наречені на замовлення. Більшість жінок шукає непитущих чоловіків, які рідко зустрічаються в Україні.
Українці настільки дорожать своїм алкоголем, що горілка багатьма сприймається як валюта.
Запорожець (англ. "Constipator") - український автомобіль світового класу з найнижчим в світі споживанням пального. Він може проїхати до 15 км на природних запорних газах, а потім раптово перестає працювати, змушуючи вас зберігати пальне шляхом штовхання машини далі власноруч.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)