Перейти до основного вмісту

Вірші воганів

Одного весняного дня я задумалась: чи надихнула когось поезія воганів на таке абсурдне і смішне віршування? Мають же бути такі приколісти серед прихильників творчості Дугласа Адамса! Пошукала в інтернеті - немає (на укр. та рос. мовах). Дивно... Доведеться самій вигадувати!
Ця ідея не давала мені спокою до вечора, а наступного ранку ми з чоловком вже невпинно сміялись, римуючи на ходу вигадані та перекручені слова:
Корчеясь и шморгавля,
Я брюхопутствую порой.
Бохрезленно лукавля
Хорячпонуться бы с тобой!

Корбачнись бухром напоследок!
Не то тебя облосключу,
Чтоб дражки завихрелись,
Курдуплись досхочу!

За что мне хляпать на ветру,
Коль я приду к тебе к утру,
И будешь знать, посмердный хлыщ,
И о последствиях не хнычь!

Коль смерклась вся блювотная фляндрилья,
О рохканье не смей мне хрюпотать!
Возжажду глюповений мерзных гнилей,
Чтоб не обрязгла впредь твоя кровать!

Я буду глупым гризлем громко грякать
О том, что мне сопляется с трудом,
И гримлик гнойный мне пропюкать не забудет,
Как слизь я должен облязать хрубком

Фрагмент з фільму "Путівник по Галактиці для автостопщиків":


Якщо ви підхопите хвилю і теж щось таке навіршуєте, пишіть в коментарях! ;-)

Коментарі

 1. Підтримую естафету наступним віршиком позиченим в Задзеркаллі:)

  Варкалось. Хливкие шорьки
  Пырялись по наве,
  И хрюкотали зелюки,
  Как мюмзики в мове.

  О бойся Бармаглота, сын!
  Он так свирлеп и дик,
  А в глуше рымит исполин -
  Злопастный Брандашмыг!

  ВідповістиВидалити
 2. Ідея була в тому, щоб вигадувати такі гонівні віршики, а не позичати...

  ВідповістиВидалити
 3. Супер стишок, вспомнилось как мы читали "Остров Сокровищь" с тобой и Славком, и еще как сидели у Вас на кухне и гнали на тему "Веселого монаха", загляни под крышечку, найди мощи и собери монаха!!! Меня поэзия воганов тоже вдохновила на стихи найду, напишу обязательно.

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)