Перейти до основного вмісту

Закоханість - привіт з юності

Іноді, переглядаючи різні блоги, натрапляю на дівочі душеізліянія в стилі "коли я бачу тебе, всередині все стискається, а серце готове вистрибнути при найменшому випадковому дотику...". Зі скептичною посмішкою закриваю сторінку - нічого цікавого. Часто такі відчуття називають коханням, а я називаю закоханістю. Це захоплює, засліплює, затьмарює мозок, залишаючи одні емоції... Звісно, і я таке відчувала в юності, і знаю, що це з часом проходить.

Нещодавно я зустріла людину, яка щось в мені зачепила... І я згадала ту романтику юності :). В чомусь так схожа на мене, в чомусь абсолютно протилежна, ця людина змушує мене хвилюватись, ніяковіти і радіти одночасно. Я ловлю кожен її погляд, кожне слово, так хочу взяти за руку, але стримуюсь. І почуваю себе такою дурненькою :). Сподіваюсь, вона нічого не помічає. Я ніколи не наважусь зізнатись.

Це так цікаво - переживати і аналізувати різні емоції! Головне, що я знаю - з часом це проходить. Треба просто трохи потерпіти...
Малюнки художниці Audrey Kawasaki

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)