Перейти до основного вмісту

Незнайомці в об'єктиві

Фотографи-мандрівники часто знімають звичайних перехожих або прості вуличні сценки, і ці кадри виходять такими живими і колоритними, вони доповнюють подорожній фотоальбом, а отже і спогади про мандрівку. Я дивилась на такі фотографії і заздрила, бо я не фотографую випадкових людей. Але... що мені заважає почати?

От, цього літа пробувала направляти об'єктив на нічого не підозрюючих жертв :-)

Чернівці, дівчата на подвір'ї церкви


Вишнівець, рибалки на фоні палацу

Дніпропетровськ, фотосесія на набережній

Манява, робота на монастирському подвір'ї

Івано-Франківськ, художниця на площі

Дубно, реставрація замку

Селяни на фоні П'ятничанської вежі

По дорозі на Маріямпіль

Повелитель гарбузів по дорозі до Раковця

А це фото 2008 року, одне з моїх улюблених

Сильно не критикуйте, бо я тільки вчусь :) Хоч я і не люблю людей, та вони є невід'ємною частиною наших подорожей і життя взагалі, хочемо ми того чи ні, тож буду старатись фотографувати більше і краще :)

Коментарі

  1. "Хоч я і не люблю людей.." :D
    Оце щиро принаймі :)

    А мені особисто фотографії з людьми дуже подобаються. Особливо, коли люди, що на фото не підозрюють що їх знімають.

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)