Перейти до основного вмісту

It's bigger! It's better!


Сьогодні я постарішала ще на рік. Хоча друзі стверджують, що за останні 5 років я не змінилась, та все ж помічаю нові неприємні деталі у власній зовнішності... І так незвично розуміти, що сучасна молодь - це вже не мої однолітки. Ну але це помітно, мабуть, тільки мені :)


Кілька уривків з подорожей цього літа:

Галич, тітонька на вокзалі:
- А скільки тобі років? 20 вже є?
- Навіть трохи більше
- Більше?! 22?.. Та ні, нема :)

Вінниця, робітник церкви каже хлопчику-помічнику:
- Розкажи дівчатам про церкву. Та не соромся, це ж твої однолітки! Дівчата, ви в який клас ходите, восьмий?

Водій попутки до Збаража:
- І ви оце самі подорожуєте? Вам хоч по 18 років є?


Якщо хтось ще зазирає на цей блог крім моїх Байдужих прихильників - спробуйте вгадати, скільки мені виповнилось ;)

Коментарі

 1. "Кожен окремий день у році подарований одній тільки людині, самій щасливій; всі інші люди користуються її днем, насолоджуючись сонцем чи сердячись на дощ, але ніколи не знаючи, кому день належить по праву"

  Каt, вітаю тебе з Твоїм Днем!

  Я в віці геть нічого не розумію, і ніколи на вік не зважаю для мене головне якою є сама людина, а вік це лише досвід ну і чим більший вік тим більша скринька спогадів і вражень тим цілісніша людина, і кожен рік це ще один чудовий привід відкрити щось цікаве, пережити щось нове! Чого й тобі бажаю!:)

  ВідповістиВидалити
 2. Зі світлин видно щастя і посмішку на обличчі, щастя завжди робить людину гарною і молодою, тож бажаю такою залишатись завжди:)

  ВідповістиВидалити
 3. Дуже дякую! Це саме приємне привітання, от сиджу і посміхаюсь :)

  ВідповістиВидалити
 4. Вітаю, ще зі святом! ))
  да, вік таке відносне значення в принципі, не пам'ятаю навіть коли почувала себе справді дорослою, а ти?
  Пам'ятаю, як підстригла челку - мені пиво не продавали і питали документи)
  А посмішка в тебе чарівна :)
  і хай всі зміни будуть приємні та на краще!

  ВідповістиВидалити
 5. Дякую! Я не вважаю себе дорослою, навіть ображаюсь коли мене називають жінкою - я ж ще дівчина :) Почуваюсь років на 20 і не хочу дорослішати...

  ВідповістиВидалити
 6. Вітаю!
  Бажаю, щоб не тільки людям здавалося, що ти жовтодзьобий підліток, але й ти в душі почувалась юною-юною! :)

  п.с. Може тобі 25 як мені? :)

  ВідповістиВидалити
 7. Дякую! Я справді почуваюсь молодшою за свій вік.
  п.с. Ти знала! :)

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)