Перейти до основного вмісту

Каркассон, голуби і інші забави для гості

Цілий тиждень пролетів так непомітно, поки у мене гостювала сестричка з Києва! Ми з'їздили в Золочів, щоправда з погодою не пощастило і повертались вже під дощем, зате в замку ми були єдиними відвідувачами :) Тільки ціна на фотографування засмутила - 20 гвн це забагато...
З приємного - гарячий чай з термоса в "китайській" альтанці і фотосесія кізоньки на фоні бастіону.

Зводила Іру в Дім Легенд, тепер це наша улюблена львівська кнайпа, надзвичайно ідейне і затишне місце.
Одного холодного вечора зайшли в гості до Каті і Саші на три партії в Каркассон і 2 партії чаю :) Я жодного разу не виграла, але погрались класно. Нові львівські знайомі - це добре :)
Найяскравіший спогад за цей тиждень - годівля голубів перед оперним.
Якось під час прогулянки побачили, як люди годують птахів насінням, а ті сідають їм на руки і літають навколо. Пофотографували їх, а наступного разу теж взяли насіння - і вийшла чудова фотосесія Іринки-повелительки голубів :)

Дуже весело провели час! Іринко, приїжджай ще! ;)

Коментарі

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)