Перейти до основного вмісту

Перший сніг

Ось і настала вона, сніжна і сіра зима... За тепле півріччя вона майже забулась, аж ось знову нагадала про себе. Ні, я знала, що зима скоро настане, але чомусь вона завжди застає зненацька, і я знову дивуюсь снігу. Сніг!.. такий справжній - білий, легкий, вологий, падає на вікна і розтає краплинками. Зима триватиме ще довго - аж до весни. Як згадаю про весну, то здається вона настане через дві зими підряд. Це так довго, і від цього сумно... І всю зиму я чекатиму весну, і радітиму їй як вперше. Та як же це буде нескоро...

Але і взимку бувають сонячні дні і, сподіваюсь, мене тоді не буде вдома ;)

Коментарі

 1. Зима.. вона така довга! в'язана і на холодних гострих лапах. Брр..
  сподіваюсь, вона буде сніжною! :) тоді здається що казка зовсім поруч і можна непомітно перейти її межу :)
  Щасливої, сонячної зими!

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую!
  Ти завжди вигадуєш дуже гарні епітети ;)

  ВідповістиВидалити
 3. Как я вам завидую ... снег! Снег у нас прошлой зимой выпал всего один раз и то на неделю ... Я помню как с первым снегом Катя всегда говорила: ничего, скоро весна!
  Представь что одним утром ты подходишь к окну и видишь как весь город укрыло белым одеялом, и ярко светит солнышко, и снег блестит как миллионы алмазов ... красотень!

  ВідповістиВидалити
 4. Думаєш "Як гарно!" і лягаєш спати в тепле ліжечко :-) а там вже й весна :)

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)