Перейти до основного вмісту

Згадуючи 2010

Я ніколи раніше не підбивала підсумки року, і от тепер думаю, що дарма. Адже з часом деякі події просто забуваються, а деякі губляться в часі і вже важко згадати, чи це було в цьому році, чи в минулому, не кажучи вже про події кількарічної давнини. І рік, що минає, поступово втрачає своє обличчя, хоча здавалося, що такий яскравий відрізок життя неможливо ні забути, ні сплутати з чимось іншим... Я ж не даремно проживаю ці роки, щоб так просто відпускати їх в забуття!
Тож постараюсь виокремити моменти, які відрізняють 2010 від інших...


- Знайомство з Ксюшею і багате на подорожі літо (наприклад, нові для мене облцентри: Чернівці, Вінниця, Франківськ, Донецьк, Дніпропетровськ)

- Поїздка на Східну Україну + вперше в житті побачила Азовське море

- Спробувала знімати рух, динаміку - і мені це дуже сподобалось!

- Зробила кілька саморобок - листівок, альбомчиків і іграшок, які одразу ж комусь дарувала :)

- Бачила багато блискавок (деякі мають цікаву історію), веселок, гало і зорепад
- Ми обжились у Львові, тепер почуваємось тут справді як вдома, а не як туристи

- Моя перша самостійна поїздка (важко повірити, так?)

- Нарешті я застала цвітіння сакури в Закарпатті!


- Похід в Ґорґани без підкорення вершин, рекордний за кількістю фотографій ;)

- Вперше побувала у львівському Оперному, де вперше побачила балет

- Купили мені нову мобілку (попередню я знайшла на вулиці багато років тому, вона вже віджила своє)

- Я зробила лазерну епіляцію і позбавилась зайвого волосся ;)


Плани на 2011:
- Навчитись добре оброблювати фото - від RAW-файлу до ретуші
- Більше подорожувати наодинці - це не так страшно і відкриває нові можливості ;)
- Більше малювати, спробувати олійні фарби
- Поїхати закордон
- Поїхати у вело-подорож

Коментарі

  1. о, треба буде при нагоді попліткувати про ту чудо епіляцію :) ..я так досі і не наважилась свого зайвого позбутись :)))

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :) Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важк

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік 1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі 2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду. 3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкну

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)