Перейти до основного вмісту

Сонні цитати-3

Назбирався матеріал на новий випуск! Як я люблю ці глюки підсвідомості :)

Ваша фетровая собака

Было обещано общее белое существо

С чудесно моргнувшим миром

Їх діло висить для верби

Чоловік взяв та й поширив кошеня

Ручка гниє наверх, а от оборонний позитив - мушка!

И это, за своими словами, он называет величиной в размерах?

Цікаво, доречі, що іноді такі фрази з'являються в голові, коли я не сплю. Я їх не вигадую, це більше схоже на випадково підслуханий уривок розмови незнайомців. Просто речення виникають в свідомості, і щоразу дивують мене своєю безглуздістю :) Наприклад:

Черносливные очи твои

Мраморно-курносый убийца

Коментарі

 1. Оп! і в мене теж бувають "сонні" цитати серед дня, просто фраза в голові заблукає!...
  Викладу якось)

  ВідповістиВидалити
 2. Мена просто убила наповал враза "Чоловік взяв та й поширив кошеня". Котенка как то жаль :( Что сложилось впечатление что ему это вряд ли бы понравилось ...

  ВідповістиВидалити
 3. а от коли фрази чи думки поширюють, чи інфекцію - то за них теж страшно? ))
  за то на всіх вистачить!!!

  ВідповістиВидалити
 4. просто "поширив" воспринялось не как распространил а как растянул вширь -.- бедный, широкий котенок, хотя, если логично размышляя котенка откормить то это тоже можно назвать"поширив" ... наверное )

  ВідповістиВидалити
 5. Нашла тетрадку за 2005 год, среди информации по домашним группам и проповедям нашла шедевральную фразу написанную на полях: "Эльфы уплыли на заокраинный запад - фигня это все я вам говорю!"
  Вот к чему это, для меня до сих пор остается загадкой ... наверное тоже какие-то еретические мысли ))

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)