Перейти до основного вмісту

Бюрократія і мандарини

Безсніжна київська зима - це депресивне явище. Але все ж краще за львівську ожеледицю :)
Основною моєю задачею в столиці була зміна фото в паспорті. Я дуже хвилювалась, чи встигну пройти цей бюрократичний квест за 4 дні... В середу пішла в ЖЕК, там все таке радянсько-облуплене, 5 віконець паспортистів з чергами, і в жодному немає моєї адреси. Вистояла найменшу чергу, щоб дізнатись що мені треба не сюди, а в паспортний стіл. Я добре знаю, де паспортний стіл - я там робила закордонний паспорт. Приїжджаю туди, але не можу зорієнтуватись - наче вулиця та, але будинку нема. Його знесли. Опитавши перехожих, дізналась, що паспортний стіл перенесли в новобудову поруч. Йду туди, а там середа не приймальний день :( Наступного дня поїхала туди знову, готуючись до найгіршого. Добре хоч в цьому будинку не було гнітючого відчуття радянської бюрократичної установи - тепло, чисто, просторі світлі коридори, кабінети замість віконечок. Знайшла самий підходящий кабінет - "видача паспортів" - і звернулась до вусатої жіночки, яка там повелительствує. Вона прийняла мій паспорт з питанням, на коли треба зробити. Кажу, на п'ятницю, вона подумала і каже добре, приходь в п'ятницю після двох годин, зроблю. Нагадую їй, що п'ятниця - це завтра. Вона подумала ще раз, каже принеси кілограм мандарин і приходь завтра після двох, зроблю. Я на радощах принесла їй в п'ятницю кіло мандарин і кіло бананів, а вона на радостях каже, якщо тобі треба буде ще закордонний, чи ще щось, звертайся - зроблю без черги :) Отака добра тітонька. Я дуже вдячна їй за швидкість, простоту і доброзичливість!

Коментарі

  1. Я порекомендую будь-кого, хто шукає кредит для бізнесу, містеру Бенджаміну, який допоміг мені позику на чотири мільйони доларів США для запуску мого бізнесу, і це було швидко. При отриманні позики у них було дивно, наскільки легко їм було працювати. безпечний. Це, безумовно, був позитивним досвідом. Уникайте сюди шахраїв і зв’яжіться з містером Бенджаміном Он. 247officedept@gmail.com. WhatsApp ... + 19893943740. якщо ви шукаєте кредит для бізнесу.

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)