Перейти до основного вмісту

Фото-2010


Минулий рік вийшов самим мандрівним в моєму житті (поки що ;)). І з кожної поїздки я привозила десятки, сотні фотографій! Ті, що подобались найбільше, я дбайливо складала в окрему теку на протязі року, і тепер відібрала з них 13, на мою думку, найкращих:Вперше я сфотографувала блискавку! Якщо придивитись, то навіть дві ;)

Жонглювання яблучками в дубенському замку
  

Несподіваний політ голубів перед старовинним костелом

Все ж мрачнячок мене радує більше, ніж позитив і оптимізм :)

За могутніми деревами ховається графський палац

Яскрава весна, і той самий палац :)
 

Панорама карпатської зливи. Впевнена могутність і вражаюча краса!


Новорічна казка мого міста

Такий буденний стілець в променях слави чернівецького університету

Синички мордують квіточки

А ви помітили, що 3 фотографії з цієї збірки зроблені у Львові? :) Ще 3 - з весняної подорожі Закарпаттям, і 3 - з походу в Ґорґани. Але я справді багато подорожувала в 2010 році! Просто саме ці фотографії вийшли самими незвичайними. Вам теж подобається? Коментуйте! :)

Коментарі

 1. Не змогла обрати кращу :)
  гарна збірка!
  треба запозичити ідею - і зі своїх відібрати ліпщі ;)

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую! Звісно, зроби свою збірку, я з задоволенням перегляну! ;)

  ВідповістиВидалити
 3. про мрачнячок, ось тобі має сподобатись: http://igormelika.com.ua/shhodennik-mandrivnika/zimovi-kanikuli-v-krimu-17-19-12-10-chastina-druga

  ВідповістиВидалити
 4. chrishoneybee, справді сподобалось, дякую! Гарний сайт, поставлю в закладки

  ВідповістиВидалити
 5. все очень красивый и без сомнений очень особенный но я бы выделила 3 самые из самых!
  1. Повелительница голубей
  2. Молния (и я хочу молнию сфотографировать)
  3. Панорама Карпатского ливня!

  Вот! Жаль нет фотографий моря )

  ВідповістиВидалити
 6. Дякую! Море, якщо пощастить, буде в фото-2011 ;)

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)