Перейти до основного вмісту

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка музика, я навіть засинала під неї. Я вдячна батькам, що вони не критикували мої вподобання і не наставляли на шлях істини, їм просто було все одно. Ніхто мені не казав, яка музика хороша а яка погана, я робила власні неупереджені висновки.

З тих часів мої вподобання змінювались і розвивались, але вже виключно у важкій музиці. Цікаво, як вони формуються і що на це впливає? А ви замислювались, чому вам подобається та музика, яку ви слухаєте? Розкажіть про це! ;)

Коментарі

 1. Е-е! Не згадала про радао Рокс! В мене ти з ним колись дуже асоціювалась! .."Цельно металлический желет" наче :)
  Мені навіть лячно згадувати свій шлях побудови музичного смаку.. :) стараюсь не згадувати, особливо близьким, особливо музикантам! соромно.. :) Як би, певно зустріла зараз себе тодішню, то визнала б невиправною і пропащою :)
  І що най гірше - я це слухала не через ПАГАНИЙ МУЗИЧНИЙ СМАК, а просто СЛУХАЛА і не можу згадати що мені це саме ПОДОБАЛОСЬ слухати! Жах, еге?
  Але це дуже класно що зараз маю голову на плечах і слухаю музику по причині вподобання її мною.
  Згодна, що є величезний плюс що ми мали абсолютну свободу на власні дослідження музики)

  Дещо що з музики, яку люблю - почула від тебе) І хоча потрапляла вона до мене з різних джерел, інколи згадую, що ти колись ставила це. Так от)

  "Без музики світ був би помилкою" (с)

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую за такий великий коментар! :)
  Я пам'ятаю радіо-Рокс, це була чудова можливість слухати музику, яка подобається, коли у нас ще не було комп'ютера з інтернетом.
  Приємно, що я певним чином вплинула на твої вподобання :)
  У нас так багато спільного!..

  ВідповістиВидалити
 3. На мои музыкальные "вподобання" однозначно повлиял мой брат, полностью и бесповоротно по одной единственной причине!!! у меня не было своих денег покупать кассеты и мне приходилось слушать то же что и он. Определить один стиль довольно сложно, но можно сказать одним словом что это была тяжелая музыка!
  Первым самостоятельным выбором был Виллечко HIM(хотя даже не самостоятельным а во многом благодаря Катеньке ;) ) сейчас остановилась на фольке во всех его проявлениях и немного слушаю J-Rock ...
  П.С. я тоже помню радио-Рокс! Оно у Кати кажется никогда не выключалось ))))

  ВідповістиВидалити
 4. Хммм, а мені згадується, що тобі подобався HIM, коли ми ще вчились на першому курсі біблійного коледжу :)

  ВідповістиВидалити
 5. Нет, это ты меня на него подсадила ;)

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)