Перейти до основного вмісту

Свято валентинок

Сьогодні свято продавців квітів, сувенірів, плюшевих ведмедиків і сердечної атрибутики, день акцій в стилі "за освідчення в коханні - безкоштовне пиво!". Це день любителів символіки і ритуалів, день алкоголіків любителів випити "з приводу". А також свято людей, які думають, що закохані; яким потрібен привід помиритись чи розлучитись, або привід запросити-, подарувати-, сказати-...
І, насамперед, це свято депресії самотніх людей :)

Дивлячись на людей, що проповідують справжнє і чисте кохання, називають себе закоханими і стверджують, що пізнали суть цього світлого почуття, у мене зазвичай не виникає бажання ототожнювати себе з ними. Хоч ми з чоловіком щодня освідчуємось одне одному в коханні, та вкладаємо в це слово свій власний зміст. Для нас це не емоції, а звичайний стан взаємин, стиль життя. Без емоцій нудно? - буває деколи. Але я б цю близькість ні на що не проміняла :)

Тож вітаю всіх заблудших сюди душ зі святом продавців, аніматорів і несерйозних людей, а мене вітати не треба - я вже знайшла своє щастя :)

Коментарі

  1. я нічого не маю проти цього свята, мені подобається ідея, але, напевно більше як саме валентинок-анонімок.. чого - не знаю)
    сама ніколи не дарувала, а мене зазвичай вітають самотні знайомі, які бажають кохання.
    ми не святкуємо його, зайвий привіт для "кохаю" не потрібен )
    Дуже кайфові картинки ;-)

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)