Перейти до основного вмісту

Найкращі фото птахів

Якось я побачила на Котоматриці фотку з маленькою пташкою на колоску, і захотіла пошукати її в інтернеті в більшому розмірі. Звісно, саме її я не знайшла, проте побачила багато фотографій найрізноманітніших пташок - від звичайних горобців до екзотичних рожевих колпиць, від маленьких яскравих колібрі до великих похмурих марабу. Найгарніші фотки зберігала собі, і за кілька тижнів їх накопичилось понад 380. Вирішила поділитись з вами кращими екземплярами моєї колекції:автор: Marcel van BalkomЦе, ймовірно, взагалі малюнок, але ж класний :)

Авторство деяких фотографій вказано на самих знімках, інші ж невідомі. Фотографи, підписуйте свої роботи, щоб ми знали своїх кумирів! :)

Якщо цієї збірки вам мало, тримайте ще кілька посилань:
birdphotos.com.au
www.frasersimpson-birdphotography.com
1x.com
fotoplatforma.pl
basik.ru

Коментарі

  1. Круті фото! Найкращу не змогла обрати.. як вони це роблять?.. "колдовство!"
    Плодотворно пошукала 1 фото! ;)
    вразила 5, 9. 10 дивна і цікава

    ВідповістиВидалити
  2. остання посміхнула особливо! :)

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)