Перейти до основного вмісту

Перша картінка

Ось сьогодні закінчила свій перший малюнок олійними фарбами :)


Зрозуміла для себе кілька речей:

Я не хочу вчитись потроху, хочу одразу творити шедеври! Замість того, щоб опанувати різні техніки, тренуючись наносити мазки різними пензлями і мастихіном, я без репетиції приступила до повноцінного міського пейзажу, і вже в процесі зрозуміла, як і що треба робити, щоб досягти бажаного результату. Ну, хоч приблизно ;)

Мені більше сподобалось наносити нерозріджену фарбу мастихіном - вийшло майже імпасто. Можливо, причина в тому, що мені було обломно бігати зі студії до умивальника, щоб виливати забруднений розчинник і мити баночки? ;)

Змішувати фарби - це цікаво! Особливо сподобалось приглушати яскраві кольори їхніми доповнюючими (червоний-зеленим, фіолетовий-жовтим і т.д.)

Несподівано для себе відкрила, що малювати легше і вільніше, коли не дивлюсь на референс (малювала з фото)! Бо інакше починаю вдаватись в деталі і прагнути до реалістичності, хоча задум був передати міську атмосферу узагальненими формами. Тож я замість фото поставила перед собою абстрактну картину, і брала з неї натхнення та сміливість рухів і кольорів :) Звісно, моя природна стриманість не дала розгулятись на повну, але, як для першої спроби, то вже досягнення!

Люди добре доповнюють міський пейзаж, але я малювала туманну осінню погоду, і думала - нащо людям гуляти в центрі міста в такий день? Але легким рухом мастихіна домалювала їм парасольки (на фото люди були без парасольок, бо був не дощ а туман), і у них одразу з'явилась мета і смисл :)

Малювання так з'їдає час! Думала, справлюсь за кілька годин, бо сюжет простий і полотно невеличке. Та де там! Три дні по кілька годин возилась :)

Фото картинки, звісно, не передає всі нюанси і справжні кольори - в реальності виглядає значно краще. Як для першої роботи, вийшло класно - мені подобається :) Буду малювати ще!

Коментарі

  1. як гарно... :)
    дуже подобається. настрій повністю змогла передати.

    "Я не хочу вчитись потроху, хочу одразу творити шедеври! " - оце по нашому!! :)

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :) Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важк

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік 1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі 2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду. 3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкну

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)