Перейти до основного вмісту

Дитячі мрії

Христя запропонувала своїм читачам поділитись дитячими мріями і отримати за це гарну віденську листівку! Я вирішила підтримати ініціативу цікавої людини, і стала згадувати, про що ж мріяла в дитинстві... Це виявилось не так легко - цілий день я занурювалась у спогади, і тільки пізно ввечері написала чернетку з 10-ти мрій :) Я ж точно знаю, що була (та й залишаюсь) мрійницею, але згадати щось конкретне було важко; ще я шукала щось більше, ніж "Катя-балерина!" крейдою на асфальті, щось таке, з щирої і наївної душі, щось справжнє... Згадати дитинство мені допомогло читання чужих дитячих мрій :) Отже, я мріяла...

Мати справжнього друга. У мене був уявний друг, а з реальними дітьми скоріш гралась, ніж дружила. Так склалось, що зараз моєю близькою подругою є рідна сестра, хоч в дитинстві ми з нею часто сварились і ворогували :)

Стати ветеринаром. Лікувала всіх бідних створінь, навіть бджолу, що не могла літати. Ніхто не залишився живим.

Літати. Іноді літала у снах - піднімалась над землею на пів-метра і направляла політ силою думки. Коли прокидалась, важко було змиритись з дійсністю, бо у сні літати було так легко і реалістично.

Щоб на мене звернув увагу якийсь перехожий продюсер і зробив мене зіркою, не важливо в якій галузі :)

Мати містичні здібності (екстрасенс., телекінез, пророцтво, карти таро...)

Їздити верхи на конику. Не просто покататись в парку за гроші, а мати власного коня, доглядати за ним. Ця мрія протрималась довго, але теж згасла.

Вміти ставати невидимою.

Легко і спритно рухатись, бігати-стрибати. Зараз це називається "паркур", і я заздрю цим спортсменам, сама ж стрибаю важко і незграбно.
 
Мати схованку - якийсь окремий будиночок (може халабуду на дереві), моє таємне місце, без доступу дорослих.
 
Ще мріяла про кохання... В молодіжних журналах мене найбільше цікавили розділи типу "стосунки", "інтим", я звідти вирізала еротичні картинки і зберігала в коробочці. Пізніше - просто мріяла, щодня, прокидаючись і засинаючи, в школі і вдома, уявляла, як воно - зустрічатись з хлопцем...

Отакі нашкребла я спогади з дитинства :)
Перша і остання мрії здійснились, невидимість і політ залишаються, а інші якось відпали з часом. Я залишилась мрійницею, з'являються нові бажання, але це вже матеріал для іншої публікації ;)


Якщо ви, мої мрійливі читачі, згадали і свої дитячі фантазії, читаючи ці нісенітниці, напишіть про це в коментарях!

Коментарі

  1. Я також завжди хотіла мати свій власний сховок. Навіть якщо мацюпусінький. В мене ніколи не було своєї кімнати, завжди жила на пару з якоюсь з сестер. ..а потім з чоловіком почала жити, так і не спробувала пожити сама с своєму сховку. :)

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)