Перейти до основного вмісту

Фото-2011

Пригадую, як ще влітку я бідкалась, що тека "фото-2011" досі не може похвалитись геніальними знімками... А зараз мені було важко відібрати з тієї теки лише 13 фіналістів з-поміж більше сотні фоток! Так і вийшло, що деякі світлини притягнули з собою компанію однодумців - бо я їх сприймаю серіями, що мають один настрій, один стиль, і разом передають ту атмосферу, яку я в них ціную :)

Люблін: погляд з різних ракурсів на Старе Місто


Весна в Кам'янці: концентрація всього, що я люблю :)

Осінній пленер на лебединому озері

Поки що найкрутіша моя фотка блискавки

Королева-Веселка на троні з хмар

Як символічно, правда? Лелека-праведник і чорні ворони смерті

Три богатирі біля занедбаного костелу :)
А на фронтоні - придивіться - теж сидить лелека!

Заплетена хмара над Аккерманом


Далі - суцільний Крим :) В 2011 році я отримала небувалу дозу Моря!

Туман грається в цунамі :)

Гра з хвилями і вітром

Шторм!..

Панорама Судака. Повірите, що це кінець грудня?

Це теж Крим. Повірите? ;)
Долина Привидів біля Алушти. Там були холодні гори, руді коні, і собака-провожака :)

Я задоволена збіркою-2011! Я побувала в багатьох цікавих місцях, побачила стільки всього чудового, що мені тільки залишалось невтомно клацати спусковою кнопкою фотокамери :)

Цікаво почути ваші відгуки - коментуйте!

Коментарі

 1. Крым замечательный,радуга богатая...
  хорошая подборка!

  ВідповістиВидалити
 2. мене найбільше останні, зимові з конями торкнули.. а ще ті з морем, і пробіжкою по хвилях дуже гарні асоціації будять :)

  ..однозначно бомбезний рік склався. і твій талант фотографа все впевненіше розвивається. молодчина! :)

  ВідповістиВидалити
 3. А! Ще поки коментувала побачила +1 фотографію, за яку б я проголосувала! ..ту що в профілі, з мачком! ;)

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую!
  chrishoneybee, такі гарні місця важко погано сфоткати ;) Зимових коней я включила до збірки тільки в останній момент, і, як виявилось, не дарма :) Рік однозначно вийшов бомбезний!
  Фото профілю не потрапило до збірки, бо його зробила не я :Р Але мені воно теж дуже подобається!

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)