Перейти до основного вмісту

Підсумки-2012

Ще один рік добігає кінця. Час підбивати підсумки і мріяти про нові досягнення!
Мені завжди подобається починати з чистого аркуша. Наче малювання: коли ти підносиш пензля з фарбою до білого полотна, перед тобою відкривається безліч можливостей, трапитись може що завгодно! Але коли малюнок наближається до завершення, ти вже бачиш всі моменти, які зробив не так, і одразу хочеться почати наново, з урахуванням набутого щойно досвіду.
Так приємно серед зими сидіти в мансарді, темній від снігу, що заліпив вікна, загорнувшись в м'який плед, гріти долоні кухлем запашного чаю, і думати, що коли сніг розтане, я підкорю світ!.. І нехай 2012 рік був не дуже успішним в цьому плані, але в наступному році можливо все! ...бо його ще не існує.

Особливі прикмети 2012:
- Велика європейська подорож: 4 нових країни

- Вперше в свідомому житті політала на літаку!

- Дві кількаденні поїздки вдвох з Ірою (треба буде продовжити!)

- Багато Карпат: 6 кількаденних поїздок і 5 одноденних

- Перші спроби морських пейзажів

- Посткросінг
- Депресія і апатія...
- Багато емоцій, сварок, стресів

Плани на 2013:
- Щонайменше 1 велика подорож закордон
- Опанувати техніку акварель+чорнило
- Навчитись малювати швидкі ескізи в блокноті
- Намалювати картину олійними фарбами на великому полотні
- Опублікувати фото на 1x.com
- Випустити власні листівки


Коментарі

 1. Найбільше заздрю твоїм Карпатам і пленерам на морі :) Рік в тебе виглядає насиченим :)

  А плани на 2013 - цілком здійсненними! Хай все тобі вдасться!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую!
   Я й сама здивувалась, підрахувавши всі поїздки в Карпати за рік :)

   Так, ці "плани" цілком могли б здійснитись самі собою, без особливих зусиль з мого боку, але ж так приємно створювати ілюзію контролю над власним життям ;)
   А взагалі-то я надаю перевагу планувати по ходу, залишаючи місце для спонтанності. Тож нехай новий рік мене здивує, а не "зруйнує мої плани" ;)

   Видалити
 2. I love the photo of you while painting! I hope you will achieve all your goals for 2013 :)

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)