Перейти до основного вмісту

Мої V.I.P.

єретичні думки, на які мене надихає

Спершу тема про V.I.P. здалась мені нудною - ну зрозуміло ж, що найважливіші люди - це родина і друзі, банально. Можна очікувати наступну хвилю фотографій маленьких дітей, вуеее!  Але, дочитавши запропоновані питання (моя найулюбленіша частина!), все ж таки замислилась... А й справді, хто вплинув на формування моєї особистості, моїх світоглядів? Не так вже й багато таких V.I.P, враховуючи мою відлюдькуватість ;) Значить, не складно буде їх виокремити і згадати їхній вклад в мій розвиток!
Отже...

Найважливіший - це мій коханий, з яким ми разом вже 8 років. Він прокладає власний шлях в житті, не орієнтуючись на інших. Його впевненість в собі і прагнення до розвитку є для мене прикладом. А його любов і підтримка наповнюють мене спокоєм і щастям :)  Ми не лише впливаємо одне на одного, а і розвиваємось синхронно. Гарним показником для мене є те, що ми ніколи не сваримось ;)

Великий вклад в моє життя також зробила подруга. Мені здається, що я дуже змінилась з часу нашого знайомства. Її дивацтва та вибухонебезпечний характер навчили мене терплячості і відучили перейматись за рішення інших людей - кожна доросла людина має свою голову на плечах, і не мені вирішувати, що для кого буде краще. Ще вона "заразила" мене деякими хоббі - листуванням, посткроссінгом (і любов'ю до листівок в цілому); завдяки їй я об'їздила пів-України і побувала за кордоном (в семи країнах!!); а ще я зрозуміла, що можу кохати не тільки чоловіків ;)

Несподіванкою для мене в списку важливих персон стала моя тьотя :D  Про неї я згадала перш ніж про батьків. Бо поки батьки піклувались про моє здоров'я/харчування/одяг, тьотя прививала цікавість до науки. У неї була велика книга про анатомію людини, де кожному важливому органу була приділена сторінка-дві, і зрозуміло пояснювались його функції. Ми проходили по одному органу в день, і мені було справді цікаво! Крім того, у тьоті був атлас зоряного неба: ми роздивлялись на ньому сузір'я, потім ввечері виходили надвір і шукали їх на небі. Я досі впізнаю серед зірок Оріона і зимовий трикутник! :)

...Ще є моя сестричка, яка надихає мене своєю творчістю і веселить чудовим почуттям гумору, яка завжди мені рада і готова підтримати.
...Блека зі своїм сайтом про замки і храми України, завдяки якому я дізналась про більшість пам'яток України.
...Антон Шандор ЛаВей, автор «Біблії Сатани», в якій я знайшла багато правди для себе.
...Мерлін Менсон, побачивши якого по телевізору, я полюбила важку музику і оцінила свою тягу до бридкуватих речей :-Р
...Завойовник Скуч :)


Хто ще? Може когось забула? Ну, це були вері імпортант персонс, а інші - просто імпортант, або просто персонс ;)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)