Перейти до основного вмісту

Фото-2012

Цього року тека вибраних фотографій вийшла вдвічі меншою, ніж попередні, хоча фотоподорожей було не мало. Може, я стала більш прискіпливо дивитись на свої знімки, а може просто в порівнянні з кількома найкращими кадрами інші хороші вже здаються на рівень нижчими?

Родзинкою цього року стали Карпати. Мені так неймовірно щастило з погодою в горах! Я бачила все розмаїття природи в усіх чотирьох сезонах, в трьох різних місцях фотографувала блискавки, споглядала тумани згори...

Мої улюблені фотки виходять тоді,
коли миттєвість поєднується з композицією :)
Ось як ця блискавка над хатинкою. В цей час я пила чай на балконі затишної садиби, з чашкою в одній руці і фотоапаратом в іншій ;)

Самою фотогенічною подорожжю став похід в Ґорґани:

Там на полонині ми здійснили веселий задум з водою :)

А ця блискавка (праворуч) потрапила в кадр зовсім випадково ;)

Ранкові тумани над карпатським селом

Вперше в житті я бачила таку хмару! Вона повзла над далекими горами, наче велетенська гусінь, підсвічена зсередини блискавками. І все це в повній тиші...

Тихий вечір, чай на балконі... І тут зненацька щось яскраве і величезне вилазить з-за гори! Тоді я згадала, що в цей час місяць мав проходити перигей.

Незвичайна грозова хмара над Львовом

Місяць замість голови :)

Лебідь біля Межиріцького монастиря

...І лебедина родина в Брюгге ;)

Дивакуватий ракурс на руїни бучацького замку.
Я не знаю, чому мені так подобається це фото :-Р

Ну і зимова серія на завершення :)
Я не змогла обрати кращу з цих фоток, тому хай будуть всі!

Які фотографії вам сподобались найбільше? Цікаво буде почитати відгуки в коментарях :)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)