Перейти до основного вмісту

Зимові малюнки 2013

Минулого року я випрацювала в собі звичку слідкувати, щоб за кожен місяць був створений хоча б один малюнок, і перебрала її в наступний рік ;) Звісно, буду старатись малювати більше, але навіть такі маленькі норми допомагають мені бути більш організованою. І взагалі, треба взяти собі за правило:

Початок року вийшов трохи бентежним, хотілось малювати смерть. Я дуже люблю старі цвинтарі, тому викопала з архівів фото осіннього Бучацького некрополя як основу композиції. Заодно я помітила, що творчість добре розраджує :)

Відкриттям цієї зими для мене став бельгійський художник Пол Ледент, вірніше його акварельні пейзажі. Щоб краще зрозуміти/відчути його техніку, я спробувала скопіювати одну з робіт:

А потім взяла власний сюжет, дотримуючись того ж стилю. Може результат не такий вдалий, але стільки задоволення від процесу малювання! :)

Це я спробувала намалювати гору в передвечірньому світлі, з фотографії яка зачарувала своїми кольорами і теплою мрійливістю. Але це виявилось складніше, ніж я очікувала :) Колись спробую ще...

Лютий почався з малюнків в листах (це вже майже традиція ;) ). Дахи під сірим небом мають передавати настрій вітряної зими...

... а це ілюстрація мого емоційного стану під назвою "депресія"
- Може, мені треба звернутись до психолога?
- Та ні, з тобою все в порядку!

Вже в світлішому настрої - швидкісний портрет Іринки, яка щось малює навпроти:


Напередодні весни я схаменулась, що за лютий не маю жодного повноцінного малюнку. І сіла намалювала Крехівський монастир-фортецю ;) Люблю зображати сніг аквареллю!
Те, що кривенько, я побачила вже ближче до завершення, коли пізно було щось виправляти. Але я поки що все одно не хочу зациклюватись на пропрацьованому до деталей олівцевому ескізі, відмітила основні контури - і вперед за фарби ;)


P.S. Щось мій Єретичний блог зовсім не в ту сторону пішов... По ідеї тут мали бути всякі провокаційні дописи на спірні теми, але я розлінувалась і почала публікувати просто все, що не підходить до теми подорожей :) Зокрема, я стала частіше малювати, і от думаю - штолі завести окремий блог для своєї творчості?..

Коментарі

  1. Мої результати січня і лютого значно скромніші... а ти молодець, гарні роботи. Впевнена, багато хто не проти в себе на стіні такі пейзажі повісити. ..до речі, тут мистецький благодійний аукціон планується, вишлю на пошту деталі - може захочеш приєднатись! Ну і щодо окремого блогу - вирішуй сама, в будь якому форматі вірний читач тобф забезпечений ;)

    П.с. підпис до малюнку про психолога порвав :))))

    ВідповістиВидалити
  2. Я буду как всегда ) Заведи себе паблик художника вконтакте ) Будешь радовать нас своими работами, а они действительно прекрасны! Надо и себе завести такую хорошую привычку ;) А то у меня только неполноценные рисунки ((

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)