Перейти до основного вмісту

Неочікуваний гість

Є у мене така фобія, що через дах до нас в хату можуть залізти злодії. Це необґрунтований страх, адже набагато простіше було б зламати двері, та й хто до нас полізе, врешті-решт? Але від найменшого нічного шурхоту мій запалений мозок малює саме цю картину як найстрашнішу.

Пізно ввечері на вихідних ми пили чай, аж раптом почули як над нами прогинається залізо під кроками. Мій безстрашний чоловік визирнув у вікно і побачив на даху порушника спокою - кота! Ми повеселішали, кинули йому шматочок шинки, і він знову зник.

Цієї ночі я погано спала, бо з даху періодично лунав шум, але я заспокоювала себе що то бігає кіт. А на світанку я зненацька підстрибую на ліжку від гуркоту, що пролунав з кухні! Перелякано шепочу чоловіку: "Хтось в хаті". Він відповідає що то мабуть птах залетів, і йде перевіряти, а я визираю з-за його широкої спини. На кухні нікого немає, лише скинуті з полиці деко і банка під вікном. Чоловік визирнув на дах і знову побачив там кота. Ми зачинили вікно і пішли додивлюватись сни.

Вдень, зайшовши до ванної, я зустрілась поглядом з цим котом, потім відчинила вікно на кухні, і невдовзі туди зазирнула пухнаста мордочка :)
Ввечері кіт вже сидів на підвіконні і спостерігав як я мию посуд в метрі від нього.

Відтепер кроки по даху викликають в мене не страх, а радісне очікування знову побачити біло-рудого гостя :)


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)