Перейти до основного вмісту

Мій посткросінг

Кожному посткросеру я стараюсь вибрати таку листівку, яка його порадує. І марки клею тематичні, і можу покласти до конверта використані марки або квитки, якщо людина їх колекціонує. І з нетерпінням чекаю відгуку, щоб дізнатись, що я не даремно старалась. Це як очікування побачити радість на обличчі людини, якій даруєш ретельно вибраний подарунок. Це та винагорода, заради якої варто старатись!

Кілька найприємніших відгуків:

Дорогая Катя! Today I received your beautiful Bandura card and stamps! It such a wonderful card and I like it so much! (Last Thursday I just went to a Ukraine Bandura concert in Taipei. It was really a fantastic night!) Really, really thanks a lot :)
(Тайвань)


Прывітанне! Сёння прыйшла да мяне Вашая паштоўка, якая прыйшлася да спадобы ня толькі мне, але ж і маёй сям'і. Удзячны Вам за тое, што напісалі украінскай моваю, так прыемна было чытать. Усіх дабротаў і да пабачэння!
(Білорусь)

I received your wonderful card. I really love it. My father came from Ukraine, Chernovtsi, and his native town is near Kamianets-Podilsky. I think is cool. Great thanks for card and my good mood.
(Росія)

I came back from holidays yesterday, and found your great card in my mailbox.. Thank you very much, I like it a lot!! It's one of the most beautiful cards in my collection!! :) :)
(Греція)


На жаль, буває й так, що мені навіть не повідомляють, що отримали листівку (на форумі), вже не кажучи про просте "дякую". Це особливо прикро, коли я підходила до справи з душею. Наприклад, австрійці, що любить залізницю, я спеціально купила конверт з поїздом і наклеїла марки з вагонами, ще й додала залізничні і трамвайні квитки з запискою-поясненням до них. А в Малайзію відправила свою останню листівку з Херсонесом, поклавши її до свого єдиного конверта з Херсонесом, і наклеївши марки з пам'ятками Криму, додавши пояснення до них. В обох випадках через довгий час після відправлення я спитала, чи не отримали вони ще моїх листівок. Вони відповіли що ні. Але, зазирнувши до їхніх онлайн-альбомів, я побачила там свої листівки! Австрійка на це сказала "я перевірю і відпишу" і з тих пір я від неї нічого не чула. А малайзійка вибачилась за неуважність і відправила мені листівку як моральну компенсацію :)

А навіщо я взагалі стараюсь для незнайомих людей?.. По-перше, для мене це є цікавим квестом - підібрати і скомпонувати щось ідеальне. По-друге, вдячні відгуки тішать мене не менше, ніж отримані листівки. І по-третє, іноді хтось так само старається для мене :) Ось кілька листівок, що стали моїми улюбленими. Я посміхаюсь щоразу, коли дивлюсь на них, і звісно я не поскупилась на слова вдячності відправникам ;)
А цю фантастичну листівку я отримала, просто натиснувши кнопку "fave" :)
Гунтер написав мені повідомлення "тобі сподобалась моя листівка, я можу надіслати її і інший німецький замок." Невдовзі в моїй скриньці опинився конверт з трьома чудовими листівками :) Я відправила стільки ж у відповідь, і це стало початком тривалого обміну. Те ж саме було з американським водоспадом, щоправда, тієї конкретної листівки у відправника вже не було і він надіслав інший водоспад - не менш гарний!

Ось такий поки що досвід з моїм новим хобі :)

Коментарі

  1. Цікаво! листівки дуже гарні і за відгуки трохи заздрісно..))
    Так, дуже прикро, коли так недбало ставляться до твоїх старань, а то і забувають сповістити про отримання.. Або коли на обмін отримуєш безкоштовну листівку поганої якості. Ентузіазм зникає..

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)