Перейти до основного вмісту

Як здійснюються мрії: північне сяйво

Настала ясна ніч, по чорному небу розсипалися зірки, і ми приготувались до довгого очікування біля вікна. Коханий пішов наповнити термос, а я ніяк не могла всидіти на місці і стала визирати у вікно і з одного боку, і з іншого - а раптом з крісла просто не видно? Щоб отримати найширший кут огляду, я присіла під самим куточком вікна і подивилася вгору. Я казала "ясна ніч", так? Тоді звідки взялись ті дві бліді смужки?.. Якраз повернувся коханий і я показала йому те, на що дивилась. "На хмарки не схоже" - підсилив він мою надію. "Ні, не схоже? Тоді давай вийдемо на балкон і подивимось звідти!"

Сповнившись хвилюючого передчуття, ми поспішили до великого балкону їдальні. За одним зі столиків хазяї готелю розмовляли з якимось чоловіком, і Патрік сказав нам "I think there is some northern lights for you", на що я тільки спромоглась вичавити з посмішки "угу". Я вже знала - ось зараз це відбудеться, ми за кілька кроків до мрії... Відчиняємо двері, піднімаємо погляд... А над нами в'ється біла стрічка з зеленим відтінком і рожевими краями. Крізь все небо зі сходу на захід. Спершу вона ледь помітно коливається, а потім як утне вихиляс! Як замерехтить стовпчиками блідого світла! Стрічка танцює, звивається, завмирає, роздвоюється, зникає, і з'являється знову... Патрік вийшов до нас, подивився на це світлове шоу і зізнався, що це одне з найгарніших сяйв, які він звідси бачив.
Невдовзі світло згасло і залишилося нечітким слідом на небосхилі. Сповнені вражень, ми повернулися до кімнати. Дійство завершилось. Коли ми засинали, за вікном все ще розпливалась сіро-зелена смужка, як підтвердження того, що цієї ночі здійснилась наша мрія...


Коментарі

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)