Перейти до основного вмісту

Вітайте :)

Вперше в житті я перемогла у фотоконкурсі! Нехай зайняла і не перше місце, але потрапила до фінальної десятки (двічі!) і отримала цінні призи.
На ВЛП-2013 в цілому я надіслала 65 фото, з яких журі високо оцінило ці два:

Для мене це було несподівано, бо я в них не бачу нічого видатного - просто нормальні фото пам'яток. Я б вибрала інші ;)
До першої 200-ки увійшли такі мої кадри:

А того знімку, який особисто мені подобається ледь не найбільше, серед них взагалі немає :-Р Очевидно, смаки журі відрізняються від моїх... Ну нічого, я все одно рада перемозі!

Я отримала всі свої призи в одному пакунку, під час нагородження кращих фото областей. А в основній номінації (краще фото) автори виходили і казали кілька слів про свій успішний знімок і його історію. Я ж була до цього не готова :) Але виходили не всі - можливо, когось просто не було в залі. Коли назвали моє прізвище, я спокійно сиділа на стільці, посміхалась і аплодувала разом з іншими, не звертаючи увагу на Ірині поштовхи "ну вийди, ну вийди!!" :)
Насправді ж у цих кадрів немає захоплюючої історії створення. Є просто історія :)

Церква в Кугаєві була приємним бонусом до мого маршруту по закинутим костелам Пустомитівського району. Це був сонячний весняний день і було бажання провести його на свіжому повітрі. В Кугаєві, якщо чесно, мене більше цікавила закинута каплиця, і ці очікування виправдались. Враження було підсилене ще й можливістю дослідити інтер'єр. А на скамієчці з видом на каплицю я відпочила і заточила бутерброд. Потім повернулась на дорогу і сфоткала дерев'яну церкву - симпатичну, але зачинену, тож багато часу і уваги це не відібрало. Того дня я пройшла близько 15 км пішки, чудова вийшла прогулянка!


Замок в Дубно я сфоткала на світанку, це був початок скаженого маршруту Київ - Дубно - Луцьк - Воловець - похід по Карпатам - Київ. Ви здогадались, що весь цей час ми протаскались під похідними рюкзаками? Зараз ми б так не поїхали, але в молодості були більш підірваними ;)


А знаєте, які роботи інших учасників з першої 80-ки відзначила б я?

(Олександр Бистріков)
Безперечний фаворит! Я заздрю автору...
(Максим Присяжнюк)
Який теплий і кольоровий вечірній пейзаж...
Навчитись би і мені так знімати міста!
(Антон Петрусь)
Закомпонувати замок з веселкою - оце так вдача!
(Денис Вітченко)
Мрійливість силуетів і повітряна перспектива...
(Fotofillin)
Містика, створена туманом і світлом

Буду готуватись до конкурсу наступного року! І ви приєднуйтесь, складіть мені конкуренцію ;) Відбудеться він у вересні, тож є багато часу знайти та підготувати фотографії пам'яток зі списків... І, звісно, зробити нові! :-Р


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)