Перейти до основного вмісту

Фото-2013

З трійкою найкращих фото я визначилась одразу. А ще 10 було важко вибрати - всі подобаються, кожне по-своєму особливе... Та й потрапляють знімки до моєї теки року з різних причин - одні гарно виглядають, на інших зафіксований унікальний момент, якісь передають емоції, а деякі просто ілюструють миті життя і перестають бути для мене лише фотографіями, вони викликають теплі спогади і цінуються як історія, що стоїть за кадром... Можна навіть робити окрему збірку "моменти року", з розповідями і ліричними нарисами... Хм, а чьо, ідея ;)
А поки що лише фото, які говорять самі за себе.

Полярне сяйво


Гроза над замком


Місяць на дахах старого міста


Захід сонця далеко під хмарами (фото з літака)


Монументальні гори...
придивіться до будиночків і оцініть масштаб!


Захмарний водоспад


Випадкова зустріч :)
ми дивились на оленів, а вони - на нас. хіба що не фоткали


Магічний захід сонця і світло маяка


Звуки моря...


Ліс, пронизаний сонцем


Теплий карпатський вечір


Силуети гір


Осінній дим і примарний міст


Я чесно старалась, щоб сюди потрапила не лише Норвегія, і вона зайняла всього третину ;) Але я ще досі вагаюсь, чи всі фото на своїх місцях... Якби я готувала публікацію вчора або завтра, вона могла б виглядати інакше. Всіх кандидатів можна побачити тут, і ви зрозумієте складність вибору :)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)