Перейти до основного вмісту

Liebster Award від Христі :)

І мене настигла блогерська естафета! Хоч я й не блогер, а скоріш лінивий графоман. Але отримати нагороду від Христі - дуже приємно, бо читаю її "жовті окуляри" з доісторичних часів.

Liebster Award - віртуальна нагорода, якою блогери відзначають свої улюблені блоги (в даному випадку - ті, які рідко оновлюються або мають мало читачів). Нагороджений має відповісти на питання, в свою чергу відзначити власних улюблених блогерів і задати їм свої питання. І так далі.


Мої відповіді на запитання Христі

1. Який настрій був у вашого 2014 року?
Основний настрій - це, мабуть, стрес. Було багато нового, подій, сподівань, справ, пригод... Все це супроводжувалось хвилюваннями і стресом. Бо доводилось робити те, що ніколи не робила раніше, причому важливих і відповідальних речей. І я не була впевнена, що все вийде добре... Та все ж вийшло :)

2. Яка найближча велика (або й маленька) подія у вашому майбутньому, на яку ви з нетерпінням чекаєте?
Може не найближча, але близька... Я чекаю на здійснення мрії :) Політ на повітряній кулі.

3. Чого б нового хотілося в 2015 році?
Нових друзів, нових подорожей, нових країн... Також у наступному році я хотіла б почати продавати свої малюнки в інтернеті - це було б чудово, заробляти гроші улюбленою справою!


Друга частина завдання від Христі - фотографії "з недавнього життя". Наскільки недавнього? ;)  Я вже декілька місяців нічого особливо не фотографувала, погода унила, сиджу вдома малюю і читаю... Але можу показати кілька фоток на тему "як мені живеться на новому місці" :)
Якість погана, бо з мобілки. На нікон я зазвичай не знімаю повсякденне життя.

В кінці нашої вулиці

Обабіч дороги - кукурудзяне поле, попереду - парк,
будинки на задньому плані - наш район

Коли було тепло, я часто бачила повітряні кулі.
Це по дорозі з дому до роботи мого чоловіка

Ян Непомуцький і веселка

Сюди до аеродрому ми часто ходимо гуляти - 10 хв від дому

Лебеді у ставку біля нашого будинку

За два тижні до Нового року в центрі Брна.
Майже весна, чьо :)

Тепер треба передати естафету далі... Але кому? Деякі з моїх улюблених блогів і так дуже популярні, інші не дуже, але пишуться серйозними дядьками/тьотками, тож мені було б ніяково нагороджувати їх :)

Передам Liebster Award моїй любій сестрі, яка теж не часто оновлює блог і має мало читачів. Вона може цікаво писати, якщо захоче. Я читаю її розповіді за чашкою чаю, відклавши справи і нікуди не поспішаючи...
То як, Іринко, відповіси на мої питання і пригостиш чаєм ще раз? ;)

1. Напиши п'ять безглуздих фактів про себе (напр. "завжди розгортаю солодощі у формі рулетиків")
2. Назви три людські якості, які тебе приваблюють, і 3 які відштовхують
3. Яку суперсилу ти хотіла б мати, і як би ти її використовувала?
4. Який вчинок/вибір/рішення зі свого минулого ти змінила б, і як?
5. Розкажи про одну зі своїх мрій
6. Уявімо, що ти можеш вибрати тіло, здібності і особливості характеру для своєї наступної реінкарнації. Опиши цю людину :)
7. Якби тобі дали мільйон євро на два роки, з умовою витрачати їх лише на житло, розкажи де і як би ти жила тоді (в мирні часи, при безвізовому режимі)
8. Якою зі своїх картин ти найбільше пишаєшся?

Фух, моя фантазія вичерпана :)
Якщо хтось, прочитавши ці питання, вигадав власні відповіді на якісь з них - пишіть в коментарях, мені буде дуже цікаво! Особливо про безглузді факти :-D

Коментарі

 1. Круто. Ви реально на краю (чудового) світу живете! :)
  По-доброму заздрю :)
  ..а щодо повітряної кулі - то чекаю на бомбезний фотозвіт!

  п.с. ще подумаю над питаннями, цікаві :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Приїзди в гості на наш край світу - тут прикольно ;)
   Якщо чесно, я боюсь покладати великі надії на повітряну кулю, щоб не розчаруватись... Але фотозвіт зроблю в будь-якому разі :)

   Видалити
 2. в мене виникла відповідь на перше питання, одна )))
  якщо є якийсь десерт і основна страва, то, по можливості, з'їм перше десерт :)

  ВідповістиВидалити
 3. Дякую за нагороду!!!! єто успех і прізнаніє)))
  нарешті відповіла:
  http://wingless-erika.blogspot.com/2015/01/liebster-awar.html

  Natali D: мені завжди здавалось, що основну страву потім сумно їсти, бо десерт вже не чекає))

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)