Перейти до основного вмісту

Сніданковий пакунок

Одного безтурботного суботнього ранку я тільки-но вилізла з ліжка, як пролунав дзвінок у двері. Чоловік відчиняє, і незнайомий голос бадьоро починає "гуморрон!", і далі щось вєщає шведською. Мій чоловік перепитує "а ви впевнені, що це нам?" - "так, це просто подарунок! Гарного вам дня!". Двері зачиняються і я нарешті виходжу зі спальні. Ми разом здивовано розглядаємо пакет від ICA - одного з місцевих супермаркетів. В чому підвох? Що вони від нас хочуть? Треба заплатити? Залишки нашого українського мишлення :)
Виявилось, що це акція для нових жителів району - "вітаємо з новосіллям". Хоч ми живемо тут вже рік, та будинок навпроти завершили і заселили тільки цієї весни, а сусідні ще добудовуються. Таким чином, ми теж потрапили під роздачу :) З вікна було видно, як працівники супермаркету роздають такі ж пакунки людям, які виходять або заходять до нових будинків.

А що ж в середині?
Продукти для сніданку: яйця, чай та кава, сік, йогурт, малина, круасани та булочки, паштет, вегетаріанська ковбаса, нарізки сиру та шинки, соус для сиру, горіховий батончик, арахісове масло в порційних пакетиках, велика пачка легкого солоного масла, купон на безкоштовне морозиво та на 10% знижку на наступну покупку, а ще фірмовий багаторазовий пакет супермаркету. Фух, все перечислила!


Коли ми змирились з думкою, що це нам справді дісталось бєзвозмєздно, підозри змінились відчуттям свята і ми вирішили зготувати романтичний сніданок виключно з отриманих продуктів. Вийшло смачно, ситно і гарно, я відчула себе наче в готелі :)


Це було так мило з боку ICA, ще й розбалують нас ;)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)