Перейти до основного вмісту

Хронологія кохання Vol.2

Ми ведемо відлік своїх відносин з дня знайомства, бо у нас не було інших визначних подій, які можна було б вважати "початком". На момент одруження ми вже були міцно разом :)
Перша частина хронології закінчилась на 2010 році, і з тих пір в нашому житті не багато чого змінилось... крім двох країн ;)

2011 - Львів, я ще молода і гарна ;)

2012 - літо в Карпатах

2013 - знову Карпати, це був наш останній похід з наметом на даний час, і я все частіше думаю, що пора відновлювати цю справу...

2014 - Брно, поля біля нашого чеського дому

2015 - Зноймо, подорожуємо разом з Ірою і Дімою

2016 - та ж сама компанія, але вже у Талліні

2017 - селфі з Каркассону!

13 років разом і, сподіваюсь, попереду ще багато спільних фоток :)

Коментарі

 1. Після коментаря "тут я ще молода і гарна" довго шукала де ти там раптом негарною стала :) не знайшла! :)

  Ви кльові, симпатизую вам страшенно! :) Думаю, попереду все тільки цікавіше і цікавіше...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую!
   Ну, молодшою я точно не стала ;) Але саме така думка виникла у мене при перегляді фоток з того року. А зараз на випадково спійманих кадрах я здаюсь собі тіткою з втомленими щоками... Тільки коли позую в найвдаліших ракурсах, виходить гарно :)

   Видалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Музичні вподобання

Скільки себе пам'ятаю, я любила музику, хоч ніхто з родичів чи дитячих друзів нею особливо не цікавився. На тітчиному патефоні я ставила платівки Arabesque і ABBA, а коли батьки подарували магнітофон, купувала касети Пономарьова і Білик. Взагалі, слухала все що знала, не гидувала навіть Іванушкамі-International :) По телевізору дивилась музичну передачу "Biz-TV", звідки дізнавалась про сучасних виконавців. Якось в цій передачі прокрутили кліп Мерліна Менсона "Rock Is Dead"... і мені сподобалось! Я (дівчинка років 13-ти в рожевій футбілці) стала питати в касетних кіосках "а у вас є Мерлін Менсон?", та продавці лиш здивовано хитали головами. З часом я таки знайшла кілька касет :)


Через пару років я стала ходити до церкви, у мене з'явилось багато знайомих. Серед них було кілька рокерів, я у них брала слухати плеєри. З навушників до моєї спраглої душі вливались Nightwish, Apocalyptica, Haggard, Therion... І вдома в моїй кімнаті постійно лунала важка …

Фото 2019

Прийшов час подивитись, що ж я нафоткала за рік
1. Здійснилась моя мрія побувати у Венеції. Це місто - кохання з першого погляду! Лабіринти старих вуличок і мальовничих каналів, стільки можливостей для фото! Я б хотіла приїжджати сюди щороку, як в Прагу. А для цього знімку я считерила і пройшла на зачинений пірс, повз табличку "вхід заборонено". Мені подобається контраст чітких та змазаних об'єктів в цьому кадрі
2. Втретє я зустрічала свій день народження в Норвегії, і втретє бачила північне сяйво. Цей вид був просто через дорогу від нашого будинку, так що по вечорам я пила чай в теплі й комфорті, а щойно на небі з'являлось сяйво, хапала штатив і вибігала до цього покинутого будиночку, залишаючи світло ліхтарів позаду.

3. Повертаємось до Венеції! На це фото мене надихнула листівка, яку я побачила в одному з сувенірних магазинчиків. На щастя, назва каналу була вказана на звороті, тож знайти його було не складно, і я прийшла на це місце щойно увімкнулись ліхтарі.

4. Д…

Малюнки за рік

Рік тому я поставила собі мету - робити щонайменше по одному малюнку за місяць. Знаю, що це замало для того, хто хоче досягти успіху в малюванні, але треба хоч з чогось почати. Я брала реалістичні цифри, щоб не розчаруватись якщо не виконаю якоїсь захмарної норми, але щоб зрадіти якщо малюнків вийде більше ;)